کد خبر : 383
تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401 - 13:02
-

مدیر کل تامین اجتماعی :حیات تامین اجتماعی به کارفرمایان وصل است

مدیر کل تامین اجتماعی :حیات تامین اجتماعی به کارفرمایان وصل است
جشنواره تکریم کارفرمایان و کارآفرینان برتر استان لرستان با همت اداره کل تامین اجتماعی استان و با حضور معاونت امور اقتصادی و بین الملل استانداری لرستان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیر کل تامین اجتماعی استان و جمعی از مسئولین و کارفرمایان برتر در سالن تامین اجتماعی شعبه دو خرم آباد برگزار شد. ؛

در این همایش منوچهر گودرزی مدیر کل تامین اجتماعی استان ضمن تقدیر از کارفرمایان عرصه کار و تولید اظهار داشت : کارفرمایان یکی از اصلی ترین شرکای اجتماعی سازمان هستند که بخش اعظمی از منابع سازمان را جهت ایفای تعهدات تامین می کنند.

وی با بیان اینکه این جشنواره هرساله در سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود، گفت: این جشنواره به منظور تکریم کارفرمایان نمونه ای که در شرایط اقتصادی سخت و وجود تحریم های ظالمانه در عرصه تولید فعالیت می کنند برگزارشده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان با بیان اینکه توجه ویژه به حوزه کار و کارآفرینی از اولویتهای مهم و اصلی سازمان تامین اجتماعی است عنوان کرد: کارآفرینان برتر براساس شاخص‌هایی مانند رشد اشتغال و افزایش بیمه پردازان در کارگاه، استفاه از سامانه های خدمات غیر حضوری ،پرداخت به موقع لیست و حق بیمه ، عدم بدهی به سازمان تامین اجتماعی، بهره گیری از سامانه‌های نوین الکترونیکی ،خلاقیت و نوآوری در کسب و کار و … انتخاب می شوند.

گودرزی با تاکید براینکه حیات تامین اجتماعی به کارفرمایان وصل است ، گفت: سازمان تامین اجتماعی مرتبط با کارفرمایان است و به واسطه فعالیت آنها رونق دارد بنابراین باید تعامل اثربخش با کارفرمایان داشته باشیم.

در ادامه این مراسم سیروس ابراهیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان ضمن تقدیر از صاحبان صنایع و کارآفرینان که انصافاًدر مسیر تعالی تولید، مجاهدانه تلاش می‌کنند بر هم افزایی میان مدیران جهت حفظ اشتغال موجود و رفع موانع تولید تاکید کرد و افزود: ستاد  تسهیل و رفع موانع تولید درطول هفته تشکیل جلسه داده و طی آن مشکلات و گلوگاه‌های اقتصادی استان بررسی و راهکارهای برون رفت از چالش و تسهیل تولید با بهره گیری از ظرفیت نهادهای مرتبط عملیاتی می‌شود.
وی افزود: خوشبختانه اداره کل تامین اجتماعی استان تاکنون تعامل سازنده و ارزشمندی با این ستاد داشته که جای قدردانی دارد.

ایشان با اشاره به قرار گرفتن کار آفرینان در خط مقدم تولید و خاکریز اول کشور در جنگ تمام عیار اقتصادی بر ارتقاء فرهنگ کار و تلاش در جامعه تاکید کرد و گفت: بیان نمودن محرومیت استان لرستان هیچ دردی را درمان نمی کند.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه استان لرستان در همه زمینه ها از جمله آب و هوا، معادن، نیروی انسانی و… دارای ظرفیتهایی خوبی است ، ادامه داد: فقط در سایه همدلی و تقویت فرهنگ کار امکان پیشرفت و توسعه استان فراهم می شود.

در پایان این جشنواره از هفت کارفرمای برتر، رضا عابدی کارفرمای شرکت فروآلیاژ، بهروز شاکری کارفرمای شرکت صنایع غذایی خمیرمایه امید لرستان، صالح صالح نیا کارفرمای شرکت خرمان، نبی رضایی کارفرمای شرکت آریا گچ، شهرام ناصری کارفرمای شرکت مدیران خودرو، خانم دکتر فروزان ساکی نژاد کارفرمای آزمایشگاه یاس و جعفر فرزانه کارفرمای تولیدی محصولات لبنی فرزانه تقدیر شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.