کد خبر : 1104
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1402 - 10:54
-

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی لرستان

انعقاد تفاهم نامه فی ما بین سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی لرستان
ضرورت افزایش تعامل و همکاری با بانک کشاورزی؛

به گزارش طلوع غرب به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی لرستان: سید عماد شاهرخی گفت : هدف مشترک جهاد کشاورزی وبانک کشاورزی لرستان حمایت از کشاورز و سرمایه گذار دربخش تولید و بهره وری است و تعامل و گفتگو بهترین ابزار و شیوه برای رسیدن به این هدف است که همه دراین مسیر باید تلاش کنیم.

وی اظهار کرد:واقعیت این است که بخش کشاورزی وابسته به بانک کشاورزی است، ما در این دو سال اخیر اقدامات موثری از بانک کشاورزی استان ازلحاظ پرداخت تسهیلات به کشاورزان شاهد بودیم.

رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: در بحث مردمی ‌سازی حدود ۹۰۰ میلیارد تومان در طی چند ماه توسط بانک کشاورزی پرداخت شده است که این اقدام بزرگی در راستای کمک به بخش کشاورزی و بهره بردار است.

شاهرخی تصریح کرد: در بند الف تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۰ ، ۱۰۰درصد در استان اعتبار جذب شد و برای اولین سالی بود که نه تنها ۱۰۰ درصد سهم استان را جذب کردیم بلکه توانستیم از سهمیه شناور بعضی از استان‌ها نیز استفاده و آن را جذب کنیم.

رییس سازمان جهادکشاورزی لرستان با بیان اینکه ممکن است در بانک کشاورزی درارائه خدمات مشکلات وجود داشته باشد؛ گفت:گرچه ممکن است در سیستم بانک کشاورزی استان کاستی‌هایی وجود داشته باشد اما واقعیت امراین است که بانک کشاورزی محلی برای ارائه خدمات و تسهیلات برای کشاورزان است.

وی افزود: این مجموعه می‌تواند به اقتصاد استان و تولید بخش کشاورزی کمک کند و حتی در مواقع بحرانی که خیلی از بانک‌هایی که مصارف و پرداختی‌های آنها منفی است اما بانک کشاورزی با آن مسئولیت پذیری که نسبت به کشاورزان دارد دراین مدت عملکرد مطلوبی رضایت بخشی داشته .

شاهرخی عنوان کرد: از هدف های ما دراین جلسه تعامل و ارتباط بین جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی است و هدف مشترک ما حمایت از کشاورز و سرمایه گذار در بخش تولید است؛ تعامل و گفتگو بهترین ابزار و شیوه برای رسیدن به این هدف است که همه دراین مسیر باید تلاش کنیم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.